niedziela, 15 czerwca 2014

Krótka historia o Anitowych spodniach..

Dziś bazgroliwzorki przedstawia krótką historię o zmianie na lepsze;)
No może taka krótka nie będzie, ponieważ historia spodni Anity sięga kilku lat wstecz, kiedy to Anita chodziła jeszcze do gimnazjum i miała trochę inny styl ubierania się niż ma teraz.. (prawda Aniś?;))
Miała wtedy ukochane spodnie w kwiatki, które najchętniej nosiłaby non stop! Niestety, stała się tragedia, bo były za długie i trochę się przy nogawkach wyszarpały. Czym prędzej przyniosła je do bazgroliwzorków, co by je nareperowała. Wszystko byłoby pięknie ładnie, gdyby bazgroliwozrki o nich nie zapomniała.. a tak to biedne spodenki czekały dobre trzy - cztery lata żeby je w końcu zrobiła. Międzyczasie Anita trochę schudła i zmieniła styl, ale dalej miała do tych spodni taki sentyment, że jak wreszcie zostały przez bazgroliwzorki skrócone i zwężone z radością wzięła je do domu!
Ale to nie koniec historii.
Jakiś miesiąc temu Anita przyszła do bazgroliwzorków z ciuchami w których już nie będzie chodzić, a bazgroliwzorkom mogą się przydać. Między tymi ciuchami znajdowały się ukochane spodnie Anity. Stwierdziła, że definitywnie nie będzie w nich chodzić i zajmują jej miejsce w szafie, a bazgroliwzorki może zrobi z nich jakiś pożytek.
Oj widziała bazgroliwzorki, że z ciężkim sercem Anita je oddaje.. Dlatego wpadła na genialny pomysł, jak je przerobić, żeby właścicielka nie musiała się z nimi rozstawać!
I tak oto bazgroliwzorki wzięła nożyczki, pocięła nogawkę i uszyła małą i zgrabną kosmetyczkę! Domontowała zamek, wszyła podszewkę i podarowała Anicie razem z prezentem urodzinowym:D
Żebyście widzieli radość w Anitowych oczętach jak zobaczyła swoje spodnie w innym wydaniu;)


6 komentarzy:

 1. Fajnego miałaś pomysła :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysłowości to Tobie nie można odmówić. Recykling w pełnej krasie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też bym się ucieszyła. Kosmetyczki super :-) między nami fajniejsze niż spodnie, ale o gustach....
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my się do tej pory śmiejemy z Anitą, że w sumie każdy przechodził taki 'czarny' okres modowy w swoim życiu.. :D

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny:)
Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad:)