niedziela, 12 maja 2013

Stalovalova.

W dniach 27 - 28 kwietnia 2013 miałam przyjemność prowadzić warsztaty z witrażu na I Regionalnym Zjeździe Miłośników Rękodzieła, który odbył się w Klubie "Emka" w Stalowej Woli.
Organizatorami byli: Koło Miłośników Rękodzieła działającego przy Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli oraz Dom Kultury w Pysznicy.
W ramach Zjazdu można było również uczestniczyć w warsztatach z quillingu, haftu matematycznego, haftu krzyżykowego z koralików, biżuterii makramowej, koronki weneckiej oraz scrapbookingu.
Jednoczenie odbyła się wystawa prac przygotowana przez stalowowolskie Koło Miłośników Rękodzieła. Można było zobaczyć m.in. różne formy origami, obrazy z haftu matematycznego, kartki i zeszyty zdobione techniką scrapbookingu, ozdoby świąteczne, ręcznie robione zabawki, ozdoby, przedmioty codziennego użytku, koronki, hafty oraz wiele wiele innych cudowności:)
Moje warsztaty obejmowały dwa dni. W tym czasie dwie grupy - cztero i sześcio - osobowa, uczyły się od podstaw tworzenia witrażu metodą Tiffany. Był to bardzo miło spędzony czas, uczestnicy stworzyli piękne ozdoby i mam nadzieję że udało mi się zarazić Ich miłością do szkła:)

I kilka zdjęć:I przekazuję specjalne podziękowania dla mojej asystentko - fotografki. Małgorzata - masz tą pracę!;)

4 komentarze:

 1. Byłam uczestniczką warsztatów z biżuterii :) Wielkie dzięki jeszcze raz, było uroczo :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Pani Marto. Serdecznie dziękuję za wspaniałą relację z przeprowadzonych warsztatów. Panie, a także i Pan (bo też się uczył) wszyscy byli bardzo zadowoleni. Myślę, że na tym jednym spotkaniu nasza współpraca się nie zakończy. Pozostałe pokazane prace są bardzo ładne i ciekawe. Teresa Jasińska

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze do usług :) Praca z Panią to czysta przyjemność! Polecam wszystkim.
  Pozdrawiam, Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje bardzo:) Cieszę się, że mogłam z Państwem pracować. Warsztaty były dla mnie naprawdę inspirujące i myślę, że niebawem na blogu będzie można zobaczyć tego efekty. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny:)
Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad:)